Tematické kurzy

Nemáte chuť studovat celou školu, nebo jste již někde Feng Shui v minulosti studovali?

Chcete konkrétní rady a postupy a nezajímá vás teoretické zázemí tvorby prostoru?

  • Feng Shui Start - První kroky, abyste mohli vyzkoušet na vlastním životě a uvěřit, že Feng Shui funguje.
  • Jako terapeut, psycholog nebo manažer, který komunikuje denně s lidmi, byste rádi našli "návod" na to, jak s nimi jednat a pracovat? Astrotyp je přesně to, co vám ukáže potenciál člověka a jeho vztahy s okolím.
  • Rok Kovové Krysy jako nový začátek dvanáctiletí nám ukázal svou sílu transformace. Byť jsme mluvili o tom, že vše bude jinak, že to bude rychlé, ale... dovolím si říct, že nikdo z nás neměl ani potuchy, jak moc. Je čas podívat se na predikce a udělat důkladnou přípravu na další roky - zúčastněte se Feng Shui v praxi - Master Mind se Zuzanou Adam.
  • Chci vidět vaše výsledky nejen v klidných dnech, zlepšených vztazích, lepším zdraví a pohodovém životě vyčištěném od bahna... Upgradujte vaše podnikání, váš pracovní prostor jako podnikatelé nebo i jako zaměstnanci, a vezměte si v oblasti hojnosti to, co je pro vaši životní cestu připraveno v programu Business tří světů.
  • I'Ting – základní kurz - postup krok za krokem, jak číst věštbu tří mincí. Tak, aby z knihy proměn nezbyla jenom jedna věta. Protože skrze pečlivý výklad čar, digramů, trigramů a hexagramů můžeme získat celý příběh k naší otázce. Zrcadla nám pak nastaví další odpovědi a hloubku toho, na co se ptáme...

 

Vaše nejkratší k cesta, jak zařadit Feng Shui do svého života. 10 videolekcí Vás provede praktickými základy Feng Shui, které můžete ihned aplikovat ve svém okolí.

Chci studovat

Rok Kovové Krysy jako nový začátek dvanáctiletí nám ukázal svou sílu transformace. Byť jsme mluvili o tom, že vše bude jinak, že to bude rychlé, ale... dovolím si říct, že nikdo z nás neměl ani potuchy, jak moc. Je čas podívat se na predikce a udělat důkladnou přípravu na další roky.

Chci studovat

V základním kurzu I´Tingu si ukážeme postup krok za krokem, jak číst věštbu tří mincí. Tak, aby z knihy proměn nezbyla jenom jedna věta. Protože skrze pečlivý výklad čar, digramů, trigramů a hexagramů můžeme získat celý příběh k naší otázce...

Chci studovat

Propojujeme umění Feng Shui a východní astrologii – spojení prostoru a času pro zlepšení našich životů. V praktických radách a jasných postupech.

Chci studovat

Chci vidět vaše výsledky nejen v klidných dnech, zlepšených vztazích, lepším zdraví a pohodovém životě vyčištěném od bahna.
Upgradujte vaše podnikání, váš pracovní prostor jako podnikatelé nebo i jako zaměstnanci, a vezměte si v oblasti hojnosti to, co je pro vaši životní cestu připraveno.

Chci studovat

"Změňte své okolí a změníte svůj život."

Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my Vás brzy kontaktujeme