Tematické kurzy

Nemáte chuť studovat celou školu, nebo jste již někde Feng Shui v minulosti studovali?

Chcete konkrétní rady a postupy a nezajímá vás teoretické zázemí tvorby prostoru?

  • Feng Shui Start - První kroky, abyste mohli vyzkoušet na vlastním životě a uvěřit, že Feng Shui funguje.
  • Jako terapeut, psycholog nebo manažer, který komunikuje denně s lidmi, byste rádi našli "návod" na to, jak s nimi jednat a pracovat? Astrotyp je přesně to, co vám ukáže potenciál člověka a jeho vztahy s okolím.
  • Mnozí z nás jsme se léta snažili pracovat víc, mít lepší vize, cíle, manifestovat a přitahovat bohatství… Mnozí neuspěli. I pro mne to z počátku bylo spíše pokus-omyl, i když mnohdy s nutnou dávkou štěstí… AŽ… Jsem pochopila a začala jak v podnikání, tak v životě používat spirituální principy MAGIE HOJNOSTI...
  • Chci vidět vaše výsledky nejen v klidných dnech, zlepšených vztazích, lepším zdraví a pohodovém životě vyčištěném od bahna... Upgradujte vaše podnikání, váš pracovní prostor jako podnikatelé nebo i jako zaměstnanci, a vezměte si v oblasti hojnosti to, co je pro vaši životní cestu připraveno v programu Business tří světů.
  • I'Ting – základní kurz - postup krok za krokem, jak číst věštbu tří mincí. Tak, aby z knihy proměn nezbyla jenom jedna věta. Protože skrze pečlivý výklad čar, digramů, trigramů a hexagramů můžeme získat celý příběh k naší otázce. Zrcadla nám pak nastaví další odpovědi a hloubku toho, na co se ptáme...

 

Vaše nejkratší cesta, jak zařadit Feng Shui do svého života. 10 videolekcí Vás provede praktickými základy Feng Shui, které můžete ihned aplikovat ve svém okolí.

Chci studovat

Mnozí z nás jsme se léta snažili pracovat víc, mít lepší vize, cíle, manifestovat a přitahovat bohatství… Mnozí neuspěli. I pro mne to z počátku bylo spíše pokus-omyl, i když mnohdy s nutnou dávkou štěstí… AŽ… Jsem pochopila a začala jak v podnikání, tak v životě používat spirituální principy MAGIE HOJNOSTI...

Chci studovat

V základním kurzu I´Tingu si ukážeme postup krok za krokem, jak číst věštbu tří mincí. Tak, aby z knihy proměn nezbyla jenom jedna věta. Protože skrze pečlivý výklad čar, digramů, trigramů a hexagramů můžeme získat celý příběh k naší otázce...

Chci studovat

Propojujeme umění Feng Shui a východní astrologii – spojení prostoru a času pro zlepšení našich životů. V praktických radách a jasných postupech.

Chci studovat

Chci vidět vaše výsledky nejen v klidných dnech, zlepšených vztazích, lepším zdraví a pohodovém životě vyčištěném od bahna.
Upgradujte vaše podnikání, váš pracovní prostor jako podnikatelé nebo i jako zaměstnanci, a vezměte si v oblasti hojnosti to, co je pro vaši životní cestu připraveno.

Chci studovat

"Změňte své okolí a změníte svůj život."

Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my Vás brzy kontaktujeme