Business tří světů

Upgradujte vaše podnikání, váš pracovní prostor jako podnikatelé nebo i jako zaměstnanci, a vezměte si v oblasti hojnosti to, co je pro vaši životní cestu připraveno.

Autor bestsellerů o podnikání Daniel H. Pink řekl: "Jeden chytrý, jednoduchý a efektivní způsob, jak proniknout do myšlení lidí, je sednout si na jejich židli."

Pravděpodobně myslel svá slova úplně jinak, ale díky tomuto citátu jsem si vzpomněla na nedávnou konzultaci v kanceláři.

Prostorná místnost byla moderně zařízená a studeně neosobní, bez energie. Jakmile jsem si sedla na klientčino pracovní místo, opětovně jsem si uvědomila, jak nesnadné je rozhodovat, úspěšně vést společnost, v demotivujícím prostoru, který nepřispívá k pohodě šéfů, zaměstnanců ani zákazníků.

Business tří světů

Věřím, že má smysl podnikat. Pracovat na projektech, které nás uspokojují, baví a zároveň přinášejí ostatním něco užitečného. Ačkoli máme skvělou vizi a spoustu nadšení, nemusí se jednat o cestu jednoduchou. Naštěstí i tady existují možnosti, jak podpořit a zefektivnit svoji práci.

Uspořádáním prostoru zlepšíte svoji práci

Natočili jsme pro Vás 130 online lekcí, které ukazují, jak zlepšit svoje podnikání pomocí učení Feng Shui. Ve videích se věnujeme různým tématům, mluvíme o harmonii v prostoru, jeho uspořádání, aby nic nepřekáželo, my jsme se cítili jistě a pracovali efektivně. Krok za krokem ukazujeme možnosti, jak podpořit pozitivní působení svého okolí. Všímáme si osobního Feng Shui, prakticky si vysvětlujeme, jak se svými individuálními aspekty pracovat.

Dostaneme se až k samotným kořenům podnikání, podíváme se z hloubky na business astrotypy, abyste poznali sebe, své spolupracovníky a klienty, a přesně věděli, jak s nimi mluvit a jaké pracovní zařazení je pro ně tím nejefektivnějším..

Vyhrát mohou obě strany

Podle učení Feng Shui je důležité nastolení rovnováhy. Pro podnikatele to znamená pracovat takovým způsobem, aby cítili radost z práce, zákazníkům dávali maximální možnou hodnotu a byli za ni náležitě odměněni. Ideální je taková cesta, kdy na naší práci vydělají obě strany. Zákazník, protože dostává skvělou službu. Podnikatel, neboť mu spokojený klient rád zaplatí.

Praktické rady Vás inspirují

Rady, které v lekcích představujeme, jsou léty i staletími prověřené, přesto v dnešní praxi stále mnohdy působí objevně.

Přeji vám krásný a úspěšný den a nezapomeňte se podívat, na jaké pracovní židli sedíte a zda je kolem Vás přesně takové prostředí, jak úspěšný by měl být i Váš business.

Vaše Zuzana Adam

Chci vidět vaše výsledky nejen v klidných dnech, zlepšených vztazích, lepším zdraví a pohodovém životě vyčištěném od bahna.

Chci číst vaše zprávy:

 • "Ano, můj příjem je pětinásobný po úpravách, co jsem udělala."
 • "Moje firma překročila magickou hranici 1 000 000 Kč za měsíc."
 • "Už nejsem zaměstnanec a konečně jdu po cestě svobody a vydělám víc, než do teď."
 • "Můj zaměstnavatel konečně uznal můj přínos pro firmu a má výplata je v číslech, které jsem si do teď jen představovala."

Proč právě já mohu předávat zkušenosti nejenom z Feng Shui, ale i z businessu v tomto pohledu?

 • Podnikám od 18ti let - úspěšně.
 • Vybudovala jsem několik firem - úspěšně.
 • Znám a používám business strategie offline i online - úspěšně.

A NAVÍC

 • Znám a používám to, co většina podnikatelů NE.
Business tří světů, který upgraduje vaše podnikání.

Řekněte dost, aby tuto možnost měla jen hrstka vyvolených (podotýkám mega úspěšných).

JE čas, aby váš business byl osvícený, nebo nasvícený přímo na úspěch. V číslech na vašem bankovním účtu.

arrow
Jsi připraven/a vzít si víc?

Co v kurzu najdete?

 • Využití tří světů - prostor, člověk, čas.
 • Kompletní základová deska pro business a pracovní prostředí.
 • Všechny základní kameny Feng Shui, na kterých začnete stavět. Z pohledu pracovního prostředí zatím nikde kompletně nezpracováno.
 • Komplet platforma – projdu lekci – udělám - uspěju.
 • Lekce 1x za 24 hodin – video, audio, nebo vizualizace, cca 10 minut.
 • Využívání dalších spirituálních technik, abyste téma nejenom informačně uchopili, ale i ho vědomě použili v pracovní sféře. Nejde jen o to udělat změnu a za nějakou dobu se vrátit do starých kolejí, ale udělat opravdový průlom a transformaci.

Cíl na konci kurzu pro účastníky?

 • Vyšší příjem. Proměna myšlení, vyšší efektivita, vědomý business. Propojení spirituality a hmoty (jedno bez druhého lze zvedat jen po určitou úroveň), odstranění blokací v sobě samém, které brání posunout se o level výš. Talenty, komunikace atd.

Ukázka z programu:

Máte otázky nebo chcete vědět víc o možnostech pro vaši aktuální situaci?

Napište nám a my Vás brzy kontaktujeme

Povíme vám víc o programu o pracovním prostředí, spiritualitě člověka ve finančním světě hojnosti, vašich osobních talentech, efektivní komunikaci v pracovní sféře, časových dotacích pro vaše podnikání nebo práci.

Jednoduchý návod JAK, ne zdlouhavé proč (i když tyto informace si naši pilní studenti také v programu najdou).

Šance je tady a TEĎ..... Odstartujete svůj vědomý business (nebo pracovní pozici), ve svých talentech a v souladu se svou životní cestou.

  Reference:

  Zuzko,

  musím ti to napsat - u nás se některým mění podlahy v kanceláři - já měla přijít na řadu až příští rok, no ale tento týden se situace změnila a já vystěhovávám kancelář , což znamená, že mám možnost si uklidit, setřídit, změnit, přemístit, vyhodit atd. atp. ...... takže na další témata se vyloženě těším.

  Měla jsi pravdu - o úplně vánoční atmosféru zrovna nejde, ale tak nějak se situace vyvíjí se započatým tématem, ruku v ruce.

  Hezký den.

  - Pavli, (po prvních lekcích kurzu Business Tří Světů)

  Zdravím Tě Zuzko a posílám krátký report:

  V den tématu spálení energie jsem měla nastěhovaný v rekonstruované kanceláři jen nábytek (a kousek šalvěje v autě), tak jsem si vykouřila celý prostor kanceláře a prázdných skříní. Ale proč to hlavně zmiňuji je to, že jsem se zbytkem šalvěje zašla i do ostatních kancelářích na patře s tím, že jim vyčistím energii a ....... nikdo mě nevyhodil, nikdo si neťukal na čelo a ještě mi poděkovali 🙂 - tak to mi udělalo radost.

  No a další téma nad kterým teď dumám jsou symboly. Momentálně sedím a čučím na obrovskou nástěnku na stěně nad monitorem a přemítám co a proč tam vlastně mám. Doposud mě to moc nezajímalo, ale teď mě ten "obsah" začíná rušit !!!

  No nic, Zuzi, děkuji za brouka do hlavy 🙂

  - Pavla

  Mezi svátky jsem udělala tak řádnou debordelizaci kanceláře, že se teď kolegyně bojí, že jim vyhodím i jejich osobní věci. 🙂 A pár dní po Novém roce přišla zpráva, že se budeme stěhovat. Byla jsem z toho šílená a říkala si, proč mám odejít z tak super kanceláře, kde sedím ve vládnoucí pozici (ano, projevilo se to tak, že se mě šéfová ptá na každý prd a vypadá to, že to řídím já) a ještě ke všemu je příjemně vymalovaná. Napadlo mě, zda náhodou nebudu v nové kanceláři sedět ve správném směru. A je to tak. Tedy pokud se mi podaří (a já věřím že ano) prosadit si správné uspořádání nábytku a usazení se do vládnoucí pozice, budu ve směru osobního růstu. 🙂 Jen přemýšlím, že bych mohla zatlačit, aby nám vymalovali. 🙂

  - Jitka

  "Změňte své okolí a změníte svůj život."