Feng Shui Academy

Vstupte do světa harmonie pro život!

Je těžké, ba přímo nemožné, prožívat harmonický šťastný život v prostředí, které je nepříjemné a vysiluje nás.

Naštěstí však existuje učení Feng Shui, které odhaluje zákonitosti příznivého uspořádání prostoru. Pokud na takovém příhodném místě bydlíme nebo pracujeme, dokážeme snadněji doplňovat svoji životní sílu, lépe komunikovat se svým okolím, snadněji se vypořádávat s životními výzvami i plnit si svá přání.

Normální je harmonie. Přijďte a naučte se její pravidla.

Studijní program Váš start s Feng Shui představuje základní kameny informací o Feng Shui, harmonii, vysvětlení elementárních energií světa a ukázání, jak tyto znalosti využívat v běžném životě. Nečekejte sáhodlouhé teorie, citace z odborných studií. Věnujeme se praxi. Tomu, abyste okamžitě dokázali vybřednout z nevyhovujících stereotypů a začali měnit svůj život.

Při sestavování programu jsme čerpali ze zkušeností ze své praxe a vybrali ty aspekty, které představují první kroky, které je třeba udělat, abyste se pohnuli z místa.

Harmonický život není sen.
Je na Vás odhodlat se a udělat první kroky s Feng Shui!

Techniky Feng Shui jsou funkční a osvědčené. Využívají je nejen jednotlivci v soukromí, ale i byznysmeni, firmy, banky i hotely ke zvýšení svých zisků. Úspěšní si totiž dobře spočítali, že příjemné prostředí zvýší spokojenost i produktivitu práce zaměstnanců jejich miliardových impérií.

O mnoha celebritách je známo, že Feng Shui uplatňují ve svých kancelářích, domech a podnikatelských projektech. Nemusíme milovat Madonnu, Sira Richarda Bransona ani Stevena Spielberga, přesto jsou i díky Feng Shui špičkami ve svých oborech, úspěšnými a finančně zajištěnými lidmi.

Studijní program "Váš start s Feng Shui"
je pro Vás připraven za speciální cenu 1 988 Kč.

Chci zapojit Feng Shui do života

Co v kurzu Váš start s Feng Shui naleznete?

  • 3 týdny výuky základních kroků pro aplikaci Feng Shui do života
  • Srozumitelné videolekce s výukou
  • Pracovní sešity s plánem akce
  • Diskusní fórum s ostatními účastníky kurzu
  • Podporu konzultantů Adam Feng Shui
  • Závěrečný test pro ověření znalostí

Feng Shui Academy již studují stovky žáků.
Jak hodnotí své studium? Co jim dalo a jak se jim změnil život?

Můj život se dost změnil i díky studiu FSA. Jsem víc sama sebou,svobodnější a hlavně vím,že jdou změny zevnitř a kombinací prostoru jde dosáhnout trvalé změny.

- Květa

Když jsem položila drůzu mého oblíbeného ametystu do oblasti hojnosti, začali ke mě brzy chodit více klienti a tak jsem získala více financí, které potřebuji pro přestěhování (které plánuji).

- Ivana

Na kurzech, které jsem navštívila jsou informace předávány vždy podle zvolených témat. Toto studium je nejen obsáhlé, ale jsou nám poskytovány informace vč. příkladů použití, za to jsem velice vděčná.
Nyní vím, že mohu svůj život a cíle ovlivnit.

- Jana

Je to jak skládání puzzle. Na počátku je hromádka barevných kousků Vašeho vysněného cíle. Když zapadne ten poslední pocítíte radost , že jste to dokázali. Výsledný celek - Váš cíl - se uskutečnil.

- Blanka

Staňte se i vy studentem Feng Shui Academy
a začněte s budováním harmonie v sobě i svém okolí.

Chci zapojit Feng Shui do života

Tým Adam Feng Shui spojuje úcta k tradičním technikám Feng Shui spojená s intuitivním přístupem našich předků. Používáme prověřené techniky Feng Shui. Cítíme se však svázáni s evropskými tradicemi a historií, a tak přenášíme do kanceláří a domácností našich klientů symboliku, která je v naší kultuře známá a má v našem historickém kontextu svoje logické místo. Klasické přístupy doplňujeme prací s intuicí a vnímáním energií.

Zuzana Adam je zkušenou lektorkou a propagátorkou Feng Shui v naší republice, vzdělávala se u učitelů u nás i v zahraničí. Její tým tvoří konzultanti s pedagogickým vzděláním a zkušenostmi z poradenské praxe.

Za kvalitou naší výuky si stojíme! Pokud přesto zjistíte, že Adam Feng Shui není Vaší cestou, informujte nás ve lhůtě 20 dnů od zahájení kurzu, že chcete opustit výuku a my Vám vrátíme
100% zaplacené částky.

Pojďte s námi poznat cestu životní harmonie Adam Feng Shui, naši
profesionálové jsou připraveni Vám předat to nejlepší
ze svých znalostí a podpořit Vás ve studiu.

Chci zapojit Feng Shui do života