I'Ting – základní kurz

Kniha proměn je neuvěřitelným zdrojem informací o životě a prostoru kolem nás. Jen se v ní naučit číst. S veškerou úctou k tomuto pokladu, si v základním kurzu I´Tingu ukážeme postup krok za krokem, jak číst věštbu tří mincí. Tak, aby z knihy proměn nezbyla jenom jedna věta. Protože skrze pečlivý výklad čar, digramů, trigramů a hexagramů můžeme získat celý příběh k naší otázce. Zrcadla nám pak nastaví další odpovědi a hloubku toho, na co se ptáme.


A nakonec dostaneme k příběhu i jasnou odpověď, co opravdu v dané situaci dělat a jaký to bude mít výsledek v naší budoucnosti.

Objednat kurz

Praktické návody, jak pracovat s Knihou proměn

Od věštby, krok za krokem k výkladu, který vám dá uspokojivé odpovědi. Nejenom ano – ne, ale příběh situace, života, dění. Předkládáme vám tento postup v praktických radách a jasných postupech.

Za 6 týdnů umíte interpretovat veštbu

Během tohoto kurzu se naučíte nejenom vypočítat, ale hlavně interpretovat věštbu z Knihy proměn.

I´Ting je pro nás velice důležitým pomocníkem při hledání a odstraňování disharmonií, které se projevují v životě jako poruchy, problémy nebo nemoci našeho těla. Využijme ho pro rozhodování v složitých situacích, abychom zachovali řád Univerza a nešli hlavou proti zdi. Někdy to je opravdu zbytečné.

Konkrétní návody a jasná akce

V každé videolekci dostanete jasný návod, jak postupovat, abyste vše účinně uvedli do života. Naučíte se interpretovat věštbu pro každodenní použití.

arrow
Chci studovat

"Změňte své okolí a změníte svůj život."