Kurzy

Gua v Gua

Energii Gua nenese jenom oblast v prostoru, ale i jeho součásti jako číslo, tvar, část domu. A to vše se nachází v několika částech našeho prostoru. Zjistěte, jaké to má působení na váš život.

Astrotyp – jeho výpočet a interpretace

Propojujeme umění Feng Shui a východní astrologii – spojení prostoru a času pro zlepšení našich životů. V praktických radách a jasných postupech.

Feng Shui pro Business

Feng Shui pro potřeby podnikatelů. Jak pomocí práce s prostorem a dalšich postupů podpořit svůj byznys. 10 videolekcí pro Váš úspěch a radost v podnikání.

Váš start s Feng Shui

Vaše nejkratší k cesta, jak zařadit Feng Shui do svého života. 10 videolekcí Vás provede praktickými základy Feng Shui, které můžete ihned aplikovat ve svém okolí.

Feng Shui Profesionál

Pokud cítíte, že je Vaším posláním stát se profesionálním Feng Shui konzultantem a pomáhat své široké klientele v práci s životním prostorem, tak vstupte do kurzu Feng Shui Profesionál.

Feng Shui pro život

Tří semestrální online studium. Naučíte se pracovat s prostorem tak, abyste ho dokázali vyladit pro svoji potřebu a mohli díky svým znalostem pomáhat sobě i svým blízkým.

    Chci být s vámi v kurzu Feng Shui prostoru a Feng Shui času

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Absolovoval/a jsem semestry