Astrotyp - jeho výpočet a interpretace

Propojujeme umění Feng Shui a východní astrologii – spojení prostoru a času pro zlepšení našich životů. V praktických radách a jasných postupech.

DÉLKA:
5 týdnů

Kategorie

Praktické návody, jak vypočítat Astrotyp

Propojujeme umění Feng Shui a východní astrologii – spojení prostoru a času pro zlepšení našich životů. Předkládáme v praktických radách a jasných postupech.

Za 5 týdnů umíte interpretovat Astrotyp

Během tohoto kurzu se naučíte nejenom vypočítat, ale hlavně interpretovat Astrotyp.

Astrotyp je pro nás velice důležitým pomocníkem při hledání a odstraňování disharmonií, které se projevují v životě jako poruchy, problémy nebo nemoci našeho těla.

Konkrétní návody a jasná akce

V každé videolekci dostanete jasný návod, jak postupovat, abyste vše účinně uvedli do života. Naučíte se interpretovat Astrotyp pro člověka.

A nejenom pro člověka, ale pro každou entitu jako je například dům, byt, svatba, první rande, podpis smlouvy. Jednoduše pro cokoliv, k čemu lze určit datum.

 

Objednat kurz

 

5týdenní online kurz, během kterého uvidíte celkem 9 profesionálně zpracovaných videolekcí. Součástí každé lekce  je zároveň i pracovní text a sešit s přesným a konkrétním PLÁNEM AKCE, abyste vše mohli začít OKAMŽITĚ aplikovat a začali tak co nejdříve sklízet výsledky u konkrétního tématu.
 • Celý online trénink probíhá postupně. Každý 4. den se zpřístupňuje jedno téma, aby bylo zachováno tempo postupu a přitom byl dostatečný čas na realizaci či vyzkoušení jednotlivých kroků.
 • K proběhlým lekcím získáváte neomezený přístup a můžete se k nim kdykoliv vracet.
 • Díky online podobě výuka probíhá u Vás doma, na Vašem oblíbeném místě a v čase, který bude nejlépe vyhovovat Vám samotným.
 • Celková úroveň vzdělání je pak posunuta na další úroveň díky podpoře komunity stejně naladěných účastníků tréninku, se kterými lze sdílet postřehy a zkušenosti jak u jednotlivých videolekcí, tak u konkrétních kroků pro oblasti, které potřebujete řešit. K tomu je  v rámci kurzu zpřístupněno diskusní fórum, ve kterém můžete komunikovat se svými spolužáky.
 • V diskusním fóru bude odpovídat na otázky autorka kurzu Zuzana Adam a zkušení konzultanti Adam Feng Shui.

Co je Astrotyp?

Astrotyp je něco podobného jako horoskop, jen nepracuje s úplně detailními údaji potřebnými pro velmi podrobný výpočet budoucnosti konkrétního člověka v konkrétním čase a konkrétním prostoru. V astrotypu věnujeme větší důraz na aspekty, které nám pomáhají v orientaci v možnostech člověka. V astrotypu najdeme mantinely, v kterých se člověk může pohybovat, a následně i prenatální a postnatální tabulky bioenergetických zátěží a osobní hexagramy, ve kterých můžeme sledovat Cestu života.

Astrotyp je pro nás velice důležitým pomocníkem při hledání a odstraňování disharmonií, které se projevují v životě jako poruchy, problémy nebo nemoci našeho těla.

Z data narození můžeme určit nejenom charakteristiku člověka, ale stejně tak můžeme určit vlastnosti zvířete, které se narodilo, domu, který byl zkolaudován, myšlenky, která v daný okamžik přišla, nebo rozhodnutí, které jsme v daný okamžik udělali. Jednoduše se můžeme zblízka podívat na cokoliv, kde jsme schopni určit přesný čas.

Svatba, zkouška, stěhování, nástup do zaměstnání a další a další situace, kde je pro nás den velmi důležitý a určitým způsobem pro nás například začíná nový život. A k tomu, abychom tento den zvládli, nám může pomoci a dát návod vypočítání astrotypu.

Začněte studovat ihned

Objednat kurz

  Chci být s vámi v kurzu Feng Shui prostoru a Feng Shui času

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Absolovoval/a jsem semestry