Na závěr semináře se přihlásila milá paní s kudrnatými vlasy: „Víte, já mám dnes narozeniny a chtěla jsem je trávit s vámi. Bydlí se mi už po změnách daleko lépe a přesto se pokaždé těším, jak se s Vámi dobiju baterky, dozvím něco nového…“

Náš důvod, proč děláme Adam Feng Shui.


Dáváme přednost praxi

Ve světě Adam Feng Shui neexistují tabulky s dlouhatánskými výpočty, odborné elaboráty na sto stran. Dáváme přednost menšímu množství teorie a větší praxi. Možná se nedozvíte veškeré dlouhé postupy, přesto Vám umožníme čerpat funkční informace, které budete schopni úspěšně a opětovně aplikovat.

 

Feng Shui je prověřené staletími a praktické i pro dnešní dobu

Mnoho tisíc let uplynulo od doby, kdy se podle dávných pramenů v Číně vládci Fu Xi zjevila mytická zvířata a přinesla mu vyobrazení Ba Gua, jehož zjevení mnozí chápou jako počátek učení Feng Shui. Přešly věky vladařů a válečníků, další učenci a mistři rozvíjeli různé techniky a obohacovali učení o nové pohledy a školy. Přes různorodost cest se ukázalo, že Feng Shui je funkčním systémem, který vede k harmonii a vyváženosti, v prostoru i v životě.

 

Vážíme si našich tradic

Adam Feng Shui si velmi váží Tradičního učení Feng Shui, uvědomujeme si však, že moderní Evropané mají Slovanské kořeny, jinou kulturní historii a společnost byla po staletí utvářena na zcela jiných principech. Nelze bezmyšlenkovitě přenést do naší kultury cizí symboliku a tradici, násilně měnit prostor na nějakou slaboduchou repliku, které chybí pochopení a kontext. Adam Feng Shui spojuje moudrost prověřených technik s intuitivním přístupem našich předků. Využíváme prověřené postupy a techniky a zároveň nezapomínáme na důležitost vlastních kořenů.

 

Praktičnost bez přehnaného teoretizování

Nejdůležitějším cílem pro naše životy a životy našich klientů je harmonie – harmonie prostoru, člověka a času. Propojením metod východu a západu se snažíme vytvořit funkční a praktický model, který přináší konkrétní a srozumitelné postřehy. Nezpochybňujeme sáhodlouhé akademické elaboráty, ale naším cílem u klientů je dosažení rychlých a kvalitních změn nikoli popsat stohy papírů. Ve výuce se věnujeme i posílení intuice. Chceme, aby byli lidé schopni na základě svých pocitů rozpoznat místa s kvalitní a prospěšnou energií a prostor, který je podporovat nebude.

 

Zajímají nás skuteční lidé

Největší důraz klademe na obyvatele a jejich životní záměr. Nečekejte od nás univerzální domy pro univerzální klienty, protože žádné takové neznáme. Zajímá nás konkrétní prostor a jedinečný člověk, který v něm žije. Práci Feng Shui metodami doplňujeme postupy používanými v koučinku, práci s energií.

 

Metoda Adam Feng Shui

Adam Feng Shui je metodou, co skrze naše prostředí dokáže pomoci našemu nitru dělat změny. Mnohé z nich jsou takové, že bychom je sami těžko zvládali, nebo by tento proces trval velmi dlouho. Prostředí je ukazatelem stavu našeho života a zároveň je nejsilnějším spojencem při dosahování našich snů.

adam-feng-shui-144px

www.adamfengshui.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *