Feng Shui pro život

Feng Shui pro život

Tří semestrální online studium. Naučíte se pracovat s prostorem tak, abyste ho dokázali vyladit pro svoji potřebu a mohli díky svým znalostem pomáhat sobě i svým blízkým.

ZAČÍNÁ:
19/03/2020
DÉLKA:
3 semestry

Kategorie

Objevte Feng Shui harmonii v životě svém i svých blízkých

 

3 videa ZDARMA pro Vás

Vyzkoušejte si 3 jednoduché kroky a zjistěte, že Feng Shui prostě funguje

3 semestry plné principů a praktických návodů, jak pracovat na harmonii svého okolí i života

V tomto programu pochopíte základní principy fungování prostoru a jeho vliv na člověka, kterého obklopuje. Budete umět prostory zharmonizovat a přizpůsobit je dle potřeb Vaší rodiny.

Pochopení principů se zaměřením na okamžité použítí

V každé videolekci dostanete informace a příklady, které Vám umožní pochopit pricipy práce s Feng Shui. Vše je pochpitelně demonstrováno, abyste byli schopni vše okamžitě uvádět do praxe. 

 

Chci tři videa ZDARMA

Studijní program Feng Shui pro život byl vytvořen pro studenty z řad široké veřejnosti, které učení Feng Shui chtějí využívat pro svoji osobní potřebu a svého nejbližšího okolí.

Studium je složeno ze 3 semestrů, během kterých se naučíte základní techniky podle metody Adam Feng Shui. Poskytneme Vám konkrétní kroky, abyste byly schopni účinně pracovat na vytváření harmonie prostoru ve kterém žijete.

Průběh studia:

 • Online kurz, během kterého je každé 3 dny uvolněna jedna z profesionálně zpracovaných videolekcí. Součástí každé lekce  je zároveň i pracovní text a sešit s přesným a konkrétním PLÁNEM AKCE, abyste vše mohli začít OKAMŽITĚ aplikovat a začali tak co nejdříve sklízet výsledky u konkrétního tématu.
 • Celý online trénink probíhá postupně. Každý týden se zpřístupňuje jedno téma, tak aby bylo zachováno společné tempo postupu a přitom byl dostatečný čas na realizaci či vyzkoušení jednotlivých kroků.
 • K proběhlým lekcím získáváte neomezený přístup a můžete se k nim kdykoliv vracet.
 • Díky online podobě trénink probíhá u Vás doma, na Vašem oblíbeném místě a v čase, který bude nejlépe vyhovovat Vám samotným.
 • Celková úroveň vzdělání je pak posunuta na další úroveň díky podpoře komunity stejně naladěných účastníků tréninku, se kterými lze sdílet postřehy a zkušenosti jak u jednotlivých videolekcí, tak u konkrétních kroků pro oblasti, které potřebujete řešit. K tomu je  v rámci kurzu zpřístupněno diskusní fórum, ve kterém můžete komunikovat se svými spolužáky.
 • V diskusním fóru bude odpovídat na otázky i autorka kurzu Zuzana Adam a zkušení konzultanti Adam Feng Shui.

Studijní plán programu Feng Shui pro život ve formátu PDF si stáhnete ZDE.

Přihlaste se ke studiu.
Nový semestr studia začíná na podzim 2019.

Přihlásit se

  Chci být s vámi v kurzu Feng Shui prostoru a Feng Shui času

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Absolovoval/a jsem semestry

  Vyplňte Vaše jméno a e-mail. Odkaz na video s postupem Vám zašleme e-mailem.

  Údaje jsou shromažďovány podle zákona na ochranu osobních údajů a nejsou poskytovány třetím osobám.