Váš start s Feng Shui

Vaše nejkratší k cesta, jak zařadit Feng Shui do svého života. 10 videolekcí Vás provede praktickými základy Feng Shui, které můžete ihned aplikovat ve svém okolí.

DÉLKA:
6 týdnů

Kategorie

Vaše nejkratší cesta, jak zařadit Feng Shui do svého života!

3 videa ZDARMA pro Vás

Vyzkoušejte si 3 jednoduché kroky a zjistěte, že Feng Shui prostě funguje

6 týdnů s Feng Shui Vám posune život vpřed

Během tohoto kurzu učiníte zásadní kroky, abyste harmonizovali prostor, který Vás každý den obklopuje. Díky tomu se uvolní mnohé bloky, které Vás svazovaly v různých oblastech života

Konkrétní návody a jasná akce

V každé videolekci dostanete jasný návod, jak postupovat, abyste vše účinně uvedli do života

 

Chci tři videa ZDARMA

 

Šestitýdenní online kurz, během kterého uvidíte celkem 10 profesionálně zpracovaných videolekcí. Součástí každé lekce je zároveň i pracovní text a sešit s přesným a konkrétním PLÁNEM AKCE, abyste vše mohli začít OKAMŽITĚ aplikovat a začali tak co nejdříve sklízet výsledky u konkrétního tématu.

 • Celý online trénink probíhá postupně. Každý týden se zpřístupňuje jedno téma, tak aby bylo zachováno tempo postupu a přitom byl dostatečný čas na realizaci či vyzkoušení jednotlivých kroků.
 • K proběhlým lekcím získáváte neomezený přístup a můžete se k nim kdykoliv vracet.
 • Díky online podobě výuka probíhá u Vás doma, na Vašem oblíbeném místě a v čase, který bude nejlépe vyhovovat Vám samotným.
 • Celková úroveň vzdělání je pak posunuta na další úroveň díky podpoře komunity stejně naladěných účastníků tréninku, se kterými lze sdílet postřehy a zkušenosti jak u jednotlivých videolekcí, tak u konkrétních kroků pro oblasti, které potřebujete řešit. K tomu je  v rámci kurzu zpřístupněno diskusní fórum, ve kterém můžete komunikovat se svými spolužáky.
 • V diskusním fóru bude odpovídat na otázky autorka kurzu Zuzana Adam a zkušení konzultanti Adam Feng Shui.

 

Co je program Váš start s Feng Shui

Jedná se o základní stupeň vzdělávání v rámci Feng Shui Academy. V programu naleznete základní kameny Feng Shui, díky kterým můžete život rozhýbat, dát mu novou dynamiku, získat novou energii do života. Je koncipovaný tak, aby navazoval na naše další programy. Jedná se o ekonomickou variantu, díky které můžete ochutnat svět Feng Shui a zjistit, jak se v něm cítíte.

V tomto kurzu získáte základy, a pokud Vás Feng Shui osloví můžete pokračovat ve studiu dále v některém z našich vyšších a komplexnějších programů.

Začněte studovat ihned

Přihlásit se

  Chci být s vámi v kurzu Feng Shui prostoru a Feng Shui času

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Absolovoval/a jsem semestry

  Vyplňte Vaše jméno a e-mail. Odkaz na video s postupem Vám zašleme e-mailem.

  Údaje jsou shromažďovány podle zákona na ochranu osobních údajů a nejsou poskytovány třetím osobám.