Autorkou vzdělávacího programu je Zuzana Adam, která je zkušenou lektorkou a propagátorkou Feng Shui v naší republice. Feng Shui praktikuje a učí od roku 2002. Vzdělávala se u několika učitelů u nás i v zahraničí. Její tým tvoří konzultanti s pedagogickým vzděláním a bohatými zkušenostmi z poradenské praxe.

Feng Shui Academy spolupracuje ve specializovaných lekcích i s externími lektory, aby byla vždy zajištěna nejlepší možná úroveň výuky a zkušeností, které chceme předat našim studentům.

Zuzana Adam

„Změňte své okolí a změníte svůj život. Začněte aktivně měnit svůj život skrze interiér vy sami. Buďte sami sobě Mistrem Feng Shui.“
Toto jsou základní principy Zuzaniny práce.
Zuzana využívá své intuice a vnitřního instinktu k tomu, aby mohla být mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. Dokáže pohlédnout netradičně na váš život skrze váš byt či dům.
Prostřednictvím úprav interiéru obohacuje budoucnost svých klientů. A to tak, aby dokázali uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu – naplněnou štěstím, možnostmi, zhmotněnými sny a především vědomím o smyslu života.

Věra Erbenová

Konzultantka Feng Shui. Touha a potřeba stále objevovat a učit se nové věci ji dovedla až k harmonii starého čínského umění. Spatřuje v něm dokonalou příležitost, jak aktivně ovlivňovat a vytvářet své prostředí, své zdraví, celý svůj život. Zkoumání principů Feng Shui a jejich uplatňování v praxi ji přivádí obloukem zpátky k původní pedagogické profesi. V každodenním životě s radostí pozoruje, jak nádherně se mohou projevovat nové poznatky v životech lidí.